Přesýpací hodiny do sauny 15 minut masivní borové dřevo
 Přesýpací hodiny do sauny 15 minut masivní borové dřevo  Přesýpací hodiny do sauny 15 minut masivní borové dřevo  Přesýpací hodiny do sauny 15 minut masivní borové dřevo  Přesýpací hodiny do sauny 15 minut masivní borové dřevo  Přesýpací hodiny do sauny 15 minut masivní borové dřevo

Přesýpací hodiny do sauny 15 minut masivní borové dřevo

484 Kč
Skladem v e-shopu, dodání 5-7 pracovních dní
Náš kód: 51688

Popis zboží

Tyto dřevěné přesýpací hodiny jsou vynikající pro měření času stráveného v sauně. Jsou vhodné i do tělocvičny, koupelny, na jógu, na vyučování a další příležitosti.

  • Tepelně odolné otočné přesýpací hodiny: Tyto přesýpací hodiny jsou vybaveny tepelně odolným sklem a jsou navrženy tak, aby vydržely horké a zapařené prostředí sauny.
  • Přesýpací hodiny na 15 minut: 15 minut je oblíbená doba pro saunování. Otočné hodiny také mají značky na přibližné úrovni 5 a 10 minut, pokud upřednostňujete kratší sezení.
  • Odolný rám: Masivní borové dřevo je nádherný přírodní materiál. Borové dřevo má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled. Vyrobeny z borového dřeva, přesýpací hodiny do sauny mají dlouhou životnost.
  • Materiál: masivní borové dřevo (neošetřené), sklo, písek
  • Rozměry: 5 x 3 x 29,5 cm (D x Š x V)
Doprava ZDARMA
Výměna zboží do 14 dní od doručení