Škrabadlo pro kočky se sisalovými sloupky tmavě šedé 119 cm
 Škrabadlo pro kočky se sisalovými sloupky tmavě šedé 119 cm Škrabadlo pro kočky se sisalovými sloupky tmavě šedé 119 cm Škrabadlo pro kočky se sisalovými sloupky tmavě šedé 119 cm Škrabadlo pro kočky se sisalovými sloupky tmavě šedé 119 cm Škrabadlo pro kočky se sisalovými sloupky tmavě šedé 119 cm Škrabadlo pro kočky se sisalovými sloupky tmavě šedé 119 cm Škrabadlo pro kočky se sisalovými sloupky tmavě šedé 119 cm

Škrabadlo pro kočky se sisalovými sloupky tmavě šedé 119 cm

1 246 Kč
Skladem v e-shopu, dodání 5-7 pracovních dní
Náš kód: 171429

Popis zboží

Tento kočičí strom je dokonalým útočištěm pro vaše kočky, kde mohou škrábat, šplhat, schovávat se a nebo jen tak v klidu odpočívat. Vaše kočky se tak budou moct na něm protáhnout a do sytosti vyřádit, zejména v chladných zimních měsících, kdy jsou zavřené doma.

Vaši chlupatí kamarádi si mohou na tomto sisalovým provázkem obaleném škrabadlu brousit své drápky, což jim umožňuje vybít si své přirozené škrabací instinkty. Navíc si užijí spoustu zábavy, až se po kočičím stromě budou navzájem honit nahoru a dolů. Jakmile se do sytosti vyřádí, zamilují si vaši malí kamarádi odpočinek na vyšších plošinách, odkud budou mít krásný rozhled. Mohou se také ukrýt v útulném domečku a zdřímnout si v něm nebo se prospat v pohodlném plyšovém pelíšku.

Se všemi těmito zábavnými možnostmi se tento kočičí strom okamžitě stane oblíbeným místem vašich chlupatých kamarádů!

 • Barva: tmavě šedá
 • Materiál: kompozitní dřevo, plyš, sisal
 • Celkové rozměry: 66 x 41 x 119 cm (D x Š x V)
 • Rozměry domečku: 35 x 30 x 25 cm (D x Š x V)
 • Průměr sloupku: 7 cm
 • S domečkem, škrabadly a plošinami
 • Montáž nutná: ano
Doprava ZDARMA
Výměna zboží do 14 dní od doručení