Zahradní přenosné ohniště s grilem nerezová ocel 76 cm
Zahradní přenosné ohniště s grilem nerezová ocel 76 cm Zahradní přenosné ohniště s grilem nerezová ocel 76 cm Zahradní přenosné ohniště s grilem nerezová ocel 76 cm Zahradní přenosné ohniště s grilem nerezová ocel 76 cm Zahradní přenosné ohniště s grilem nerezová ocel 76 cm Zahradní přenosné ohniště s grilem nerezová ocel 76 cm Zahradní přenosné ohniště s grilem nerezová ocel 76 cm Zahradní přenosné ohniště s grilem nerezová ocel 76 cm Zahradní přenosné ohniště s grilem nerezová ocel 76 cm Zahradní přenosné ohniště s grilem nerezová ocel 76 cm Zahradní přenosné ohniště s grilem nerezová ocel 76 cm

Zahradní přenosné ohniště s grilem nerezová ocel 76 cm

Produkt je dočasně vyprodaný.
Není skladem
Náš kód: 46530

Popis zboží

Toto venkovní ohniště má unikátní a stylový design, který vám na terase, dvorku či zahradě vytvoří uvolněnou atmosféru a umožní vám posedět si s blízkými za svěžích letních nocí nebo chladného podzimního večera v teple plápolajícího ohně.

Mísa ohniště je vyrobená z oceli s žáruvzdornou povrchovou úpravou a nerezové oceli, výborně tedy odolává rzi, je lehká a také odolná vůči povětrnostním vlivům, takže vám zaručí dlouhodobé venkovní používání. Pletivový poklop brání vylétávání jisker, žhavých uhlíků a úlomků. Přiloženým pohrabáčem poklop nadzvednete a poté jím můžete rozhrábnout dřevo nebo dřevěné uhlíky v ohništi.

Zásilka obsahuje ohniště, pohrabáč, železný grilovací rošt a poklop na ohniště.

Nepoužívejte tento produkt v uzavřených a/nebo obytných prostorách, např. v domech, stanech, karavanech, obytných autech, lodích. Hrozí smrt následkem otravy oxidem uhelnatým.

  • Barva: černá a stříbrná
  • Materiál: ocel a nerezová ocel
  • Rozměry: 76 x 51 cm (průměr x V)
  • Bezpečnostní pletivový poklop uzavře ohniště a brání vylétávání jisker
  • Zásilka obsahuje ohniště, pohrabáč, železnou grilovací mřížku a poklop na ohniště

Určeno pro

Průměr

Velikost

Černý

Barva
Doprava ZDARMA
Výměna zboží do 14 dní od doručení